Menu
AR Czekolada

Szkolna 1/214
61-832 Poznań

biuro@arczekolada.pl

61 628 23 51

Organizacja Mikołajek dla dzieci

Potrzebujesz pomysłu na Mikołajki?

Nigdy nie brakuje nam pomysłów! Pomimo tego, że zorganizowaliśmy już mnóstwo niezliczonych imprez dla dzieci i dorosłych, to wciąż znajdujemy nowe sposoby, aby zaskoczyć naszych klientów niepowtarzalnością, świetną koordynacją oraz wyjątkowym klimatem każdego spotkania. Organizacja Mikołajek dla dzieci to nasza pasja, którą regularnie pielęgnujemy.

 

Mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu akcji promocyjnych dla firm, spotkań integracyjnych i innych, najprzeróżniejszych wydarzeń, które planują nasi klienci. Organizowane przez nas imprezy mikołajkowe to niezapomniane przeżycie dla jej małych uczestników. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu i właśnie tam oferujemy pełen zakres naszych usług. Dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą, przygotowaliśmy kilka przykładowych pomysłów, które w przeszłości z powodzeniem wcieliliśmy w życie.

A Mikołaj leży i się smaży

Jest to idealne rozwiązanie na zimowe, okołoświąteczne zabawy. Można dowiedzieć się więcej o alternatywnych sposobach obchodzenia świątecznych dni. Wybierzemy się na wycieczkę do ciepłych krajów takich, jak Meksyk czy Filipiny oraz poznamy kilka tradycyjnych zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Więcej informacji

Z wizytą świąteczną u mieszkańców 7 stolic Europy

Te zabawy to podróż po stolicach aż siedmiu krajów Europy! Animatorzy przygotują odpowiednio dopasowaną muzykę, motywy taneczne, potrawy oraz historie charakterystyczne dla państw takich, jak Dania, Szwecja, Grecja czy Hiszpania. Dzięki temu, dzieci będą się świetnie się bawić jednocześnie zdobywając nową wiedzę.

Więcej informacji