Kariera

Szukasz pracy, praktyki lub możliwości współpracy?Jesteś energiczną, kreatywną osobą i chcesz się rozwijać? Zapraszamy do kontaktu!

  • Praktyka / staż
    AR Czekolada z przyjemnością przyjmuje osoby na staż czy praktykę.
    Chętnie zapoznamy Cię ze światem marketingu, reklamy i zasadami obsługi Klienta.
    Osoby chętne prosimy o wysłanie swojego CV na: kariera@arczekolada.pl
  • -Specjaliści
    Ciągły rozwój zwiększa nasze zapotrzebowanie w zakresie grafiki komputerowej, dtp, fotografii czy copywritingu
    Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś terminowy i samodzielny zapraszamy Cię do współpracy z nami przy ciekawych projektach. Napisz do nas: kariera@arczekolada.pl

-Aktualnie poszukujemy!
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:  Account Executive!
Jesteś studentem i szukasz pracy, którą będziesz mógł pogodzić ze studiami?
Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV! kariera@arczekolada.pl

Wymagania:
– komunikatywność i otwartość
– dobra organizacja pracy
– zaangażowanie i pozytywne nastawienie
– chęć zdobycia doświadczenia w obszarze reklamy, eventów czy www
– samodzielność i determinacja
– mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego (angielskiego)
– doświadczenie w dziale sprzedaży lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
– umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:
– koordynacja poszczególnych projektów
– pomoc w przygotowywaniu ofert, opracowywanie prezentacji i kalkulacji
– współudział w różnorodnych ciekawych realizacjach, projektach
– sprzedaż materiałów promocyjnych i poligraficznych
– nawiązywanie nowych kontaktów z klientami oraz obsługa bieżących

Oferujemy:
– elastyczne godziny pracy (także dla studentów dziennych!, grafik do ustalenia)
– pracę w centrum miasta w młodym i energetycznym zespole
– możliwość awansu i rozwoju
– ciekawą pracę pełną wyzwań

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Agencja Reklamowa Czekolada (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).