Imprezy firmowe

Imprezy firmowe są idealną okazją do budowania dobrych relacji między pracownikami. Nasze doświadczenie i zgrany zespół pełen kreatywnych głów to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z chęcią zorganizujemy każdą z Państwa wizji tworząc indywidualną ofertę. Doradzimy, które z rozwiązań sprawdzą się najlepiej. Nasza oferta obejmująca Poznań zawiera w sobie wiele atrakcji takich jak: gale, bankiety, jubileusze, imprezy karnawałowe, pikniki firmowe i wiele innych.

Organizacja eventów

Nasza organizacja eventów w Poznaniu to połączenie Państwa wizji z kreatywnością pracowników agencji Czekolada. Zawsze staramy się w pełni wpisać w oczekiwania klientów, podsuwając im przy tym nasze propozycje, które mogą dodatkowo wzbogacić planowane wydarzenie. Zapewniamy zarówno oprawę kulinarną eventów, jak i atrakcje artystyczne czy też zabawy integracyjne.

Pikniki firmowe, Team-Building

Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność. Nic tak nie wprawia w dobry nastrój, jak zabawa przy pięknej pogodzie. Zadbamy nie tylko o przestrzeń i dekoracje, ale również o catering i atrakcje, które z pewnością zintegrują Państwa pracowników. A może impreza rodzinna? Z chęcią zorganizujemy również liczne atrakcje nie tylko dla pracowników, ale także dla ich pociech. Obsługując imprezy firmowe w Poznaniu i okolicach, dbamy o to, aby przygotować się na każdą okoliczność. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób elastyczny i program opracowujemy indywidualnie, wspólnie z klientem, aby w spełniał on wszystkie jego oczekiwania i efektywnie integrował pracowników.

Gale, jubileusze, bankiety

W tak szczególnych momentach liczy się każdy szczegół, od smacznej i różnorodnej oferty cateringowej, po elegancki wystrój czy wyjątkową oprawę artystyczną. To będzie niezapomniany wieczór! Zdajemy sobie sprawę z tego, że specjalna okazja wymaga uroczystej oprawy, dlatego pilnujemy, aby wszystko wypadło doskonale. Klient może nam wskazać konkretny styl, w jakim chciałby urządzić wydarzenie, a my dostosujemy pod niego zarówno dekoracje, jak i włączane do programu elementy. Ponadto, możemy dla Państwa zaprojektować i wydrukować ozdobne zaproszenia, które będzie można wysłać gościom, aby poinformować ich o wydarzeniu i zachęcić do przybycia.

Konferencje, pokazy, warsztaty

Pobudź kreatywność swoich pracowników wciągającymi warsztatami, obudź w nich ciekawość świata poprzez organizację fascynującego pokazu, zadbaj o ciągły przepływ nowych idei dzięki konferencjom. Z takich spotkań każdy wychodzi pełen energii i nowych pomysłów. Dbanie o rozwój zatrudnianej kadry jest bardzo dobrą strategią prowadzenia firmy, dlatego warto w to zainwestować. Dzięki temu, pracownicy mogą bowiem zdobywać nowe umiejętności i pogłębiać wiedzę z danej dziedziny, co bez wątpienia będzie mieć przełożenie na jakość realizacji ich obowiązków. Przygotujemy wydarzenie tak, aby było dla uczestników pozytywnym doświadczeniem, co pozwoli im podnosić swoje kwalifikacje w miłej atmosferze.

Imprezy integracyjne, szkolenia wyjazdowe

Zajmiemy się nie tylko organizacją przestrzeni szkoleniowej czy cateringiem, ale z chęcią zaproponujemy szereg aktywności, które jeszcze silniej zacieśnią więzi między Państwa pracownikami. Imprezy firmowe to doskonała okazja do tego, aby zatrudniani pracownicy poznali się lepiej w przestrzeni pozazawodowej, co sprzyja rozwojowi koleżeńskich kontaktów i tworzeniu się pozytywnej atmosfery. Realizując swoje obowiązki w przyjaznym środowisku, kadra zazwyczaj wykazuje większą efektywność i czuje się bardziej związana z daną firmą. Poza piknikami firmowymi, bogatymi w zabawy integracyjne, możemy także zorganizować oprawę dla szkoleń wyjazdowych.

Imprezy karnawałowe oraz tematyczne

Z nami przeniesiecie się Państwo w czasie do lat 20., do ogarniętej karnawałem tajemniczej Wenecji, bądź na sale bankietowe Ludwika XIV. Zrealizujemy nawet najbardziej szaloną wizję! Mamy głowy pełne pomysłów, dlatego niestraszne są nam wyzwania i wymyślanie coraz to nowszych atrakcji. Przygotujemy pasujący do tematyki wydarzenia wystrój sali oraz przygotujemy przepyszne jedzenie, które przypadnie do gustu nawet wymagającym smakoszom. Zatroszczymy się także o oprawę artystyczną i włączymy do programu np. występy muzyczne, taneczne lub kabaretowe. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestii i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, które wprowadzą przedstawione pomysły w życie.

Nasze realizacje

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować efekty swoich prac i dlatego przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej sekcję z wybranymi dotychczasowymi realizacjami. Dzięki doskonałej organizacji swoich działań oraz umiejętności przewidywania, co może pójść nie tak, żadne okoliczności nie są w stanie nas zaskoczyć i przeszkodzić w zorganizowaniu wydarzenia. Na naszym evencie musi być idealne oświetlenie, wyborne potrawy, przepiękne dekoracje, wspaniała oprawa artystyczna oraz co najważniejsze – przyjazna atmosfera. Jesteśmy pewni, że nasza oferta organizacji pikników firmowych i innych imprez w Poznaniu spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Czytaj więcej