Imprezy firmowe

Imprezy firmowe są idealną okazją do budowania dobrych relacji między pracownikami. Nasze doświadczenie i zgrany zespół pełen kreatywnych głów to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z chęcią zorganizujemy każdą z Państwa wizji tworząc indywidualną ofertę. Doradzimy, które z rozwiązań sprawdzą się najlepiej. Nasza oferta obejmująca Poznań zawiera w sobie wiele atrakcji takich jak: gale, bankiety, jubileusze, imprezy karnawałowe, pikniki firmowe i wiele innych.

Organizacja eventów

Nasza organizacja eventów w Poznaniu to połączenie Państwa wizji z kreatywnością pracowników agencji Czekolada. Zawsze staramy się w pełni wpisać w oczekiwania klientów, podsuwając im przy tym nasze propozycje, które mogą dodatkowo wzbogacić planowane wydarzenie. Zapewniamy zarówno oprawę kulinarną eventów, jak i atrakcje artystyczne czy też zabawy integracyjne.

Pikniki firmowe, Team-Building

Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność. Nic tak nie wprawia w dobry nastrój, jak zabawa przy pięknej pogodzie. Zadbamy nie tylko o przestrzeń i dekoracje, ale również o catering i atrakcje, które z pewnością zintegrują Państwa pracowników. A może impreza rodzinna? Z chęcią zorganizujemy również liczne atrakcje nie tylko dla pracowników, ale także dla ich pociech.

Gale, jubileusze, bankiety

W tak szczególnych momentach liczy się każdy szczegół, od smacznej i różnorodnej oferty cateringowej, po elegancki wystrój czy wyjątkową oprawę artystyczną. To będzie niezapomniany wieczór!

Konferencje, pokazy, warsztaty

Pobudź kreatywność swoich pracowników wciągającymi warsztatami, obudź w nich ciekawość świata poprzez organizację fascynującego pokazu, zadbaj o ciągły przepływ nowych idei dzięki konferencjom. Z takich spotkań każdy wychodzi pełen energii i nowych pomysłów

Imprezy integracyjne, szkolenia wyjazdowe

Zajmiemy się nie tylko organizacją przestrzeni szkoleniowej czy cateringiem, ale z chęcią zaproponujemy szereg aktywności, które jeszcze silniej zacieśnią więzi między Państwa pracownikami

Imprezy karnawałowe oraz tematyczne

Z nami przeniesiecie się Państwo w czasie do lat 20., do ogarniętej karnawałem tajemniczej Wenecji, bądź na sale bankietowe Ludwika XIV. Zrealizujemy nawet najbardziej szaloną wizję!