Imprezy dla dzieci

Autorskie programy tematyczne. Dzieci uczą się przez aktywną zabawę.

Dysponujemy wielorakimi umiejętnościami i jesteśmy bardzo pomysłowi, dzięki czemu w przedstawionej ofercie mogła znaleźć się profesjonalna organizacja imprez dla dzieci. Poznań jest szczególnie bliski naszemu sercu, lecz jesteśmy otwarci również na oferty współpracy z innych miejscowości. W wyjątkowy sposób łączymy przyjemne z pożytecznym, wplatając w prowadzone gry i zabawy wiele walorów edukacyjnych. Dbamy także o atrakcyjny dla najmłodszych wystrój sali i ciekawe kostiumy dla naszych animatorów. Dzięki tak dopracowanej organizacji imprez dla dzieci, można im zapewnić niezapomniane wrażenia.

Mikołajki

Wśród wielu imprez dla dzieci, Mikołajki są czasem szczególnym. Z chęcią przygotujemy dekoracje, słodkie poczęstunki i liczne atrakcje – w tym oczywiście punkt kulminacyjny – wizytę Świętego Mikołaja! Dzięki szerokiej bazie programów i kostiumów imprezę mikołajkową odwiedzić mogą również inne znane i lubiane przez dzieci postaci. To wydarzenie z pewnością na długo zapadnie wszystkim w pamięci.

Pikniki

Pikniki to przede wszystkim liczne atrakcje i zabawy na świeżym powietrzu. Do przeróżnych aktywności staramy się zawsze wplatać elementy edukacyjne. Nie zabraknie kolorowych dekoracji i niebanalnych kostiumów naszych animatorów. Nieodłącznym elementem pikników są również wszelkie pyszności, które na twarzy każdego dziecka wywołają szeroki uśmiech.

Dzień dziecka

W środku, czy na świeżym powietrzu? Dla mniejszej, czy większej grupy? Dla tych najmłodszych, czy trochę starszych? Dla każdego przygotujemy unikatową ofertę. Dmuchane zamki, liczne atrakcje, gry, zabawy, konkursy z nagrodami – to wszystko jest do Państwa dyspozycji. Razem świętujmy Dzień Dziecka!

… co się tylko zamarzy

Bal przebierańców? Karnawał? Imprezy na basenie? Na lodowisku? Imprezy tematyczne? Nasza wyobraźnia jest nieograniczona – niczym ta dziecięca. Dla każdego z Państwa stworzymy unikatową ofertę. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!