Organizacja eventów, imprez dla dzieci

Eventy to nasz konik. Wszystkie są dla nas inspirujące i przyjemne. Sprostamy każdemu wyzwaniu. Dzięki temu, że zajmujemy się organizowaniem różnorodnych wydarzeń już od lat, doskonale wiemy, o co należy zadbać, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Podczas eventów organizujemy wiele atrakcji, uzgodnionych z klientem, co pozwala uczynić program ciekawym i zapewnić gościom doskonałą zabawę. Przebieg imprezy zostaje też odpowiednio dostosowany do wieku uczestników i charakteru danego wydarzenia.

Imprezy dla dzieci

Autorskie programy tematyczne. Dzieci uczą się przez aktywną zabawę.

Organizacja imprez dla dzieci w Poznaniu i w jego pobliżu to nie tylko nasza praca, ale również prawdziwe zamiłowanie. Wciąż przychodzą nam do głowy nowe, niezwykłe pomysły, dzięki którym przygotowywane przez nas wydarzenia są coraz ciekawsze i bardziej urozmaicone. Zatrudniamy profesjonalnych animatorów, doświadczonych w pracy z najmłodszymi i wyposażamy ich w fantazyjne kostiumy, tematycznie powiązane z motywem imprezy. Nie brakuje różnego rodzaju zabaw, gier i konkursów.

Wiemy jak ważna jest nie tylko zabawa, ale także to, by spędzone z nami godziny zostawiły po sobie jakąś naukę. Staramy się każdą organizowaną przez nas imprezę dla dzieci wzbogacić o wartościowe ćwiczenia. Gry i konkursy urozmaicamy elementami dydaktycznymi, które sprawią, że każdy nasz podopieczny będzie mógł nauczyć się czegoś nowego.

Czytaj więcej

Eventy – imprezy firmowe

Organizacja pikników firmowych to coś, czym warto raz na jakiś czas się zająć, aby zacieśnić więzi między pracownikami i zbudować zgrany zespół. Dbamy o to, aby nikt się na nich nie nudził, zapewniając uczestnikom mnóstwo różnych atrakcji! Może to być gala lub bankiet, ale również piknik w plenerze. Organizowane przez nas imprezy oraz pikniki firmowe na terenie Poznania to zawody, które wymagają połączenia sił. Personel uczy się w ten sposób efektywnej współpracy, co bez wątpienia przynosi pozytywne rezultaty w przyszłości.

Event marketing to dość rozpowszechniona praktyka na zachodzie, która u nas wciąż raczkuje. Chcemy, byś i Ty przekonał się o jej efektywności. Dzięki odpowiedniej organizacji podniesiesz świadomość marki, zareklamujesz swoje usługi, przekonasz do siebie konsumentów i na długo pozostaniesz w ich pamięci!

Czytaj więcej

Akcje promocyjne/marketingowe

W naszej bogatej ofercie mieści się również organizacja eventów promocyjnych i marketingowych w Poznaniu oraz okolicach. Niezwykle pozytywnie wpływają one na wizerunek marki, przez co pozwalają pozyskiwać wielu nowych klientów. Na bardzo konkurencyjnym obecnie rynku należy wyróżnić się na tle podobnych przedsiębiorstw, aby efektywnie rozwijać swoją działalność. Zadbamy o to, aby uczestnicy wydarzenia dobrze się bawili i kształtowali sobie jak najlepsze zdanie o Państwa firmie.

Zrezygnuj z szablonowych i oklepanych imprez integracyjnych! Zaskocz swoich kolegów z pracy czymś naprawdę nietypowym. Jeśli masz konkretną wizję, chętnie połączymy siły, by zorganizować wyjątkowe spotkanie. Nie martw się, gdy brak Ci pomysłów – w takim przypadku zaproponujemy ciekawą propozycję.

Czytaj więcej

Eventy dla najmłodszych – organizowanie mikołajek

Mikołajki są dla dzieci z pewnością jednym z ich ulubionych wydarzeń w ciągu roku. Zadbamy o to, aby ten dzień był absolutnie wyjątkowy i dostarczył najmłodszym mnóstwo frajdy. Organizacja eventów dla dzieci w Poznaniu i okolicach daje nam mnóstwo satysfakcji, dlatego naprawdę lubimy swoją pracę i wkładamy w nią mnóstwo serca. Dzieci będą mogły spotkać się i porozmawiać ze świętym Mikołajem, a także otrzymać od niego drobne upominki.

Na życzenie klienta, urządzamy również zabawy edukacyjne i ruchowe, które zapewniają maluchom nie tylko wspaniałą zabawę, ale też pozytywnie wpływają na ich rozwój. Możemy na przykład zorganizować różnego rodzaju zawody lub też zapoznać dzieci z tradycjami świątecznymi wywodzącymi się z innych stron świata. Impreza może mieć ustalony z klientem konkretny motyw przewodni, pod który będą dostosowane atrakcje włączane do programu, wystrój sali oraz kostiumy animatorów.

Czytaj więcej

Nasze realizacje

Chcąc potwierdzić, że oferowana przez nas organizacja eventów w Poznaniu i jego pobliżu jest warta Państwa uwagi, przygotowaliśmy relacje ze zrealizowanych wcześniej zleceń. Są tam zarówno zdjęcia, jak i opisy przebiegu wydarzeń. Wspominamy o tym, jakie atrakcje obejmował program i jacy znamienici goście się na nich pojawili. W ramach swojej oferty, zapewniamy także projektowanie graficzne, obsługę techniczną, oprawę muzyczną, dekorowanie sali i wiele innych usług, pozwalających zorganizować absolutnie niezapomniane i wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej

Organizujemy eventy dla każdego!

Odpowiednio zaplanowane wydarzenie to bardzo ważny element marketingowy każdej firmy, która myśli o skutecznym dotarciu do grupy docelowej. Nie tylko ociepla wizerunek marki i budzi zainteresowanie ofertą, ale także na dłużej pozostaje w pamięci konsumenta. Jednakże imprezy nie służą jednocześnie marketingowi. Dobrze o tym wiemy i jesteśmy w stanie bardzo dobrze wsłuchać się w potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego jakie są cele planowanego przez nich przyjęcia. Jesteśmy kreatywni, otwarci na sugestie i elastyczni!

Zapraszamy do kontaktu!